Ahoj,
vítejte na stránkách značky dětského oblečení RicPic. Vše pro vás šijeme v Jizerských horách a to přímo v Jabloneci nad Nisou, odkud pocházím.

     

Jmenuji se Karolína. Jsem milující manželka, starostlivá máma a malá podnikatelka. A miluji šití! Než jsem na to přišla, uplynulo skoro 30 let. Celý život mě šití provázelo, dokonce jsem i vystudovala obor dámská krejčová, ale nikdy mě nenapadlo, že tomu jednou budu říkat práce. A to práce s velkým P, protože je to poprvé v životě, kdy můžu říct, že svou práci miluji.

      

RicPic vzniklo v roce 2015, bez velkých cílů jen pro můj relax. Dnes je to sice maličká značka v rybníku českých handmade značek, ale pro mě je to celý svět. Od první dětské čelenky a látkového leporela, které stálo na začátku mého podnikání, uplynul už dlouhý čas. Dnes se RicPic může pyšnit oblečením z vlastních designových látek, sítotiskovým autorským potiskem a dokonce i malým týmem složeným z maminek a babiček, které mi pomáhají pro vás tvořit.

Ušla jsem kus cesty, ale stále je mnoho i přede mnou a já se těším, kam se ještě s RicPic podívám. Děkuji za podporu všem svým úžasným zákazníkům, rodině, mému týmu a přátelům.

S láskou a pokorou ♥ Karolína