Ušito pro vás v Jizerských horách

Jmenuji se Karolína. Jsem máma dvou krásných holčiček a značky dětského oblečení RicPic. To pro vás šiji od roku 2015 v Jizerských horách. Začalo to nevinně. Jako relax bez velkých cílů. Dnes oblečení s mou značkou obléká několik tisíc dětí a většina mých skvělých zákaznic nakupuje pravidelně.

Od maminek a babiček pro vaše děti

Značka RicPic má dnes hlubší význam. Dává příležitost dalším šikovným ženám pracovat ve férových podmínkách tak, jak jim to samotným vyhovuje. Tým RicPic teď tvoří čtyři báječné maminky na rodičovské dovolené a jedna babička. A to jen díky vaší podpoře a pravidelným objednávkám. A i přes to, že mám k celému týmu maximální důvěru, každý kus oblečení sama kontroluji. Proto vím, že ze své objednávky budete nadšení.

S atestem pro děti do 3 let

Protože je pro mě velmi důležité, aby české maminky oblékaly své děti do nezávadných a zároveň příjemných materiálů, vybírám si látky s atestem pro děti do 3 let. Díky tomu mám jistotu, že je oblečení z mé dílny vhodné pro každé dítě a nikomu neublíží.

Krásné i po vyprání

Při výběru látek jsem nekompromisní. Ty, které se mi nezdají, rovnou vyřazuji. Ostatní podrobuji testu odolnosti v pračce. Před samotným šitím je vysrážím, a tak se nemusíte bát, že se vám po vyprání zmenší. Každý výrobek má všité cedulky s pokyny pro praní a údržbu. Budete-li je dodržovat, zůstane oblečení i barvy dlouho krásné. 

Vlastní designové látky

Většinu střihů si nejen sama vytvářím a ladím do posledního detailu, aby seděly, neplandaly a neškrtily, ale také tvořím vlastní design látek. Momentálně na e-shopu najdete čtyři jedinečné vzory, které nikde jinde nekoupíte. Pro malé milovnice pejsků jsou to Jezevčíci, pro budoucí astronauty Galaxie, pro všechny prcky Malá láska (v šedé i v růžové barvě) a nakonec nádherná látka se zvířátky pro holky i kluky Jizerky.

Vše skladem k odeslání

RicPic není zakázková výroba. Všechno dětské oblečení na e-shopu je připravené k odeslání. Proto si můžete být jisti, že to, co si objednáte, vám bude do 5 pracovních dnů po zaplacení objednávky odesláno. Máte cestu do Jablonce nad Nisou? Napište mi. Domluvíme se na osobním předání.

Přidejte se k RicPic na sociálních sítích

Ušla jsem kus cesty, ale pořád je toho spousta přede mnou. O všech novinkách, chystaných akcích, vkladech zboží na e-shop, pořádaných marketech a dalších důležitých věcech dávám vědět na Facebooku i Instagramu. Sledujte RicPic a o všem budete vědět jako první.

 

Děkuji za podporu všem svým úžasným zákazníkům, rodině, mému týmu a přátelům.

S láskou a pokorou ♥ KarolínaPodívat se do e-shopu